Under-5-minutes
- 5
MinPumpkin Pudding
Cost $5, save $8
- 5
MinPumpkin Mac & Cheese for One
Cost $3, save $5
- 5
MinPopcorn Treats
Cost $3, save $2
- 5
MinPears in a Pod
Cost $5, save $7
- 5
MinPear Rabbit
Cost $1.5, save $3
- 5
MinPeanut Butter Cereal Bars
Cost $5, save $15
- 5
MinPeanut Butter Banana Breakfast Shake
Cost $1.5, save $3
- 5
MinPeanut Butter and Apple Wraps
Cost $3.5, save $4.5
- 5
MinPeanut Butter 'n Fruit-wich
Cost $1.5, save $3
- 5
MinOrange Delight Juice
Cost $5, save $7
- 5
MinOrange Cow
Cost $3.5, save $5
- 5
MinOrange Banana Frosty
Cost $3, save $5
- 5
MinMock Sour Cream
Cost $3, save $9
- 1
MinMicrowave Denver Scramble Slider
Cost $1.5, save $4.5
- 5
MinMicrowave Baked Potato
Cost $0.5, save $6
- 3
MinMeatloaf in a Mug
Cost $2.5, save $7.5
- 5
MinMaster Mix Oregon
Cost $3.5, save $2
- 5
MinMango Shake
Cost $5, save $8
- 5
MinMagic Mix
Cost $2.5, save $5
- 5
MinLow Fat Ranch Dip
Cost $3.5, save $7